Het Hap Stap festival van MZ Services: de tweede editie is gepland
Workshops over actuele OR-thema’s
Afgelopen september waren er bijna 30 OR-leden die zich op het kantoor van MZ Services lieten inspireren door de workshops. Of met een van onze adviseurs persoonlijk hun vraagstuk bespraken. En natuurlijk met een hapje, een drankje en een beetje netwerken was dit een geslaagde vrijdagmiddag.
Noteer alvast in je agenda
Daarom hebben we vrijdagmiddag 7 februari 2020 in Tilburg de tweede editie van dit Hap Stap Festival. Dus mis het niet en blok de vrijdagmiddag alvast in je agenda! We houden je op de hoogte wanneer er meer over de inhoud van de workshops bekend is. In ieder geval sluit pensioenspecialist Theo Gommer weer aan.
Wil jij verzekerd zijn van je plekje? Schrijf je dan nu in! Voor slechts € 25,- volg je minimaal twee workshops en kun je napraten met verschillende OR-leden of spreek je een van onze adviseurs.
Programma en locatie
Hap Stap festival MZ Services vindt plaats op ons kantoor in Tilburg aan de Charles Stulemeijerweg 17. Het programma ziet er als volgt uit:
13.30 uur: ontvangst
13.50 uur: welkomstwoord
14.00 uur: workshopronde 1
15.30 uur: workshopronde 2
16.30 uur: borrel
Verzeker je plek en schrijf je in
We hebben een beperkt aantal plekken om te borgen dat er voldoende tijd is voor interactie. Verzeker je plek en schrijf je daarom nu in voor het Hap Stap Festival op 7 februari 2020.